Jerycho Różańcowe 2015

Jerycho Różańcowe 2015

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Jerycho Różańcowe, które rozpocznie się 2 lutego (poniedziałek) o godz. 12.oo, a potrwa do 9 lutego.

KOLEJNOŚĆ GRUP PROWADZĄCYCH ADORACJĘ NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU PODCZAS RÓŻAŃCOWEGO JERYCHO W KOŚCIELE POD WEZWANIEM ŚW. ANTONIEGO Z PADWY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ W CUDY WIELMOŻNEJ PANI POZNANIA 

 

DZIEŃ1 PONIEDZIAŁEK 02.02.2015

Godzina

Tajemnica

Kolejność grup

prowadzących adorację Najświętszego Sakramentu

12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA

ks. dr J. Glapiak, ks. dr K. Boryna,

o. Manswet Wardyn, ks. prob. W. Parecki, o. T. Piszcz;

Solistka Opery K. Zakrzewska-Gumna

13.00-14.00

radosna

Wspólnota Żywego Różańca Par. Aniołów Stróżów
14.00-15.00

światła

Wsp. Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia Bożego

Mali Rycerze MB

16.00-17.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca Wichrowe Wzgórze

Chór Ascencjo

17.00-18.00

chwalebna

Wsp. Kościół Domowy (rodzina Ireny)
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA

Rektor Seminarium ks. dr P. Wygralak

19.00-20.00

radosna

Arcybiskupie Seminarium Duchowne
20.00-21.00

światła

Wsp. Ojca Pio

Chór Francesco

21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI – Chór Francesco

Wsp. Żywego Różańca Matki Bożej Bolesnej

22.00-23.00

bolesna

Wspólnota Pokutna
23.00-24.00

chwalebna

Wspólnota Pokutna

DZIEŃ 2 WTOREK 03.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA

o. Manswet Wardyn, o. T. Piszcz

01.00-02.00

radosna

Wsp. Pokutna (Janka)
02.00-03.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Kościan

Brat Albert

03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego Antoninek

04.00-05.00

bolesna

Wsp. Radio Maryja Fredry
05.00-06.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Miłosierdzie Boże Poznań

Par. Św. Trójcy

06.00-07.00

radosna

Duszp. Apostolstwa Trzeźwości
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Par. Podwyższenia Krzyża
9.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00

bolesna

Wsp. Krwi Chrystusa
11.00-12.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Jana Bosko
12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA
13.00-14.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca  Par. Św. Trójcy
14.00-15.00

światła

Siostry Miłosierdzia Bożego (dom Górczyn)
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia Bożego

Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego

16.00-17.00

bolesna

Wsp. Straż Honorowa NSPJ i Straż Honorowa NSNMP
17.00-18.00

chwalebna

Wsp. Trzeci Zakon Franciszkański Wzgórze Przemysła
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA
19.00-20.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Par. Wniebowstąpienie Pańskie + Apostolat Maryjny Wichrowe Wzgórze
20.00-21.00

światła

Wsp. Żywego Różańca (Elżbieta)
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI
22.00-23.00

bolesna

Wsp. Pokutna
23.00-24.00

chwalebna

Wsp. Pokutna

DZIEŃ 3 ŚRODA 04.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA
01.00-02.00

radosna

Wsp. Straż Honorowa NSPJ i NSNMP
02.00-03.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Par. Stanisława Biskupa i Męczennika
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego Antoninek

04.00-05.00

bolesna

Wsp. Rycerstwa Niepokalanej
05.00-06.00

chwalebna

Wsp. Radio Maryja Fredry
06.00-07.00

radosna

Brat Zakrystianin
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

światła

Wsp. Duszpasterstwo Apostolstwa Trzeźwości
09.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00

bolesna

Wsp. Cudownego Medalika
11.00-12.00

chwalebna

Wsp. Radia Maryja Suchy Las
12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA

Ks. prob. Andrzej Niwczyk Suchy Las

13.00-14.00

radosna

Wsp. Patronka Dobrej Śmierci
14.00-15.00

światła

Wspólnota Żywego Różańca Par. Podwyższenia Krzyża
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia

SS Służebniczki Maryi

16.00-17.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca, Miłosierdzia Bożego Os. Sobieskiego
17.00-18.00

chwalebna

Wsp. Radia Maryja Par. Najświętszego Zbawiciela
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA    

Porcjumkula Duszpasterstwo Akademickie Franciszkanie

19.00-20.00

radosna

Wsp. Porcjumkula Duszpasterstwo Akademickie Franciszkanie
20.00-21.00

światła

Wsp. Ognisko Świętej Rodziny
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI

Wsp. Odnowa w Duchu Św. Par. Chrystusa Króla

22.00-23.00

bolesna

Wsp. Akcja Katolicka Wichrowe Wzgórze
23.00-24.00

chwalebna

Wspólnota Pokutna Poznań

DZIEŃ 4 CZAWRTEK 05.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA
01.00-02.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Chrystusa Jedynego Zbawiciela
02.00-03.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Koziegłowy (Janka)
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Wsp. Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego Antoninek

04.00-05.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Trójcy Stęszew
05.00-06.00

chwalebna

Wsp. Radia Maryja Fredry
06.00-07.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca i Nieustającego, Par. Serca Jezusowego Suchy Las
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Par. Jana Kantego
09.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00

bolesna

Wsp. Parafia Farna Poznań
11.00-12.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Par. Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

Bohaterów Drugiej Wojny Światowej

12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA ks prob. J. Stawik
13.00-14.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Wojciecha
14.00-15.00

światła

Wsp. Trzeci Zakon Franciszkański Par. Św. Michała Archanioła, Stolarska
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia

SS Urszulanki

16.00-17.00

bolesna

SS Elżbietanki
17.00-18.00

chwalebna

SS Salezjanki
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA, Chór Maria Victoria

Par. Miłsierdzia Bożego

19.00-20.00

radosna

Wsp. Ruch Światło Życie (Jacek)
20.00-21.00

światła

Wsp. Straż Honorowa NSPJ i NSNMP
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI

Wsp. Patronka Dobrej Śmierci Wichrowe Wzgórze

22.00-23.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Wawrzyńca Biedrusko
23.00-24.00

chwalebna

Wspólnota Pokutna

 

DZIEŃ 5 PIĄTEK 06.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA
01.00-02.00

radosna

Wsp. Dwóch Serc (Janka)
02.00-03.00

światła

Wspólnota Żywego Różańca Róża Męska Os. Bajkowe
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Wsp. Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego Antoninek

04.00-05.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Trójcy Stęszew
05.00-06.00

chwalebna

Wsp. Radio Maryja Fredry
06.00-07.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Par. Najśw. Serca Pana Jezusa Suchy Las
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Par. Matki Bożej Fatimskiej Koziegłowy
9.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca Par. Brata Alberta Koziegłowy
11.00-12.00

chwalebna

Wsp. Radia Maryja Par. Jana Bosko
12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA

O. dr K. Boryna

13.00-14.00

radosna

Wsp. Patronka Dobrej Śmierci (Halina, Ewa)
14.00- 15.00

światła

Wsp. Św. Michała Archanioła
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia

Wsp. Mali Rycerze MB

16.00-17.00

bolesna

SS Pasterki
17.00-18.00

chwalebna

Wsp. Trzeci Zakon Franciszkański (Plac Bernardyński)
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA   
19.00-20.00 Wsp. Odnowa w Duchu Św. Szczepankowo
20.00-21.00

radosna

Wsp. Odnowa w Duchu Św. Szczepankowo
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI
22.00-23.00

światła

Wsp. Duszpasterstwa Apostolstwa Trzeźwości
23.00-24.00

bolesna

Wspólnota Pokutna, Poznań

DZIEŃ 6 SOBOTA 07.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA
01.00-02.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Filipini
02.00-03.00

radosna

Wsp. Rycerstwa Niepokalanej Kostrzyn
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Wsp. Małych Rycerzy Miłosierdzia Antoninek

04.00-05.00

światła

Wsp. Radia Maryja Fredry
05.00-06.00

bolesna

Wsp. Miłosierdzia Bożego Os. Sobieskiego
06.00-07.00

chwalebna

Wsp. Rycerstwo Maryi Niepokalanej (Gosia)
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

radosna

Wsp. Cudownego Medalika
09.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00

światła

Wsp. Straż Honorowa NSPJ i NSNMP
11.00-12.00

bolesna

Medytacja Duszpasterstwa Apostolstwa Trzeźwości – I sobota miesiąca
12.00-13.00 MSZA ŚWIĘTA   ks. J. Tymczuk
13.00-14.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Wawrzyńca Biedrusko
14.00-15.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Wojciecha
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia

Wspólnota Małych Rycerzy, Poznań + Żywego Różańca Kórnik

16.00-17.00

światła

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Józefa Puszczykowo
17.00-18.00

bolesna

SS Dominikanki
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA

Chór Gloria Dei, ks.prob. R. Pierzchała (Podolany)

19.00-20.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Par. Matki Bożej Pocieszenia Podolany
20.00-21.00

radosna

Wsp. Królowej Pokoju
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI

Wsp. Św. Pawła (p. Piotr)

22.00-23.00

światła

Wsp. Św. Pawła (p. Piotr)
23.00-24.00

bolesna

Wsp. Pokutna

DZIEŃ 7  NIEDZIELA 08.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA
01.00-02.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Filipini (Zosia)
02.00-03.00

radosna

Wsp.a Żywego Różańca Róża M Jana Pawła II
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia –  Antoninek
04.00-05.00

światła

Wsp. Miłosierdzia Par. Św. Trójcy Poznań
05.00-06.00

bolesna

Wsp. Radia Maryja Fredry
06.00-07.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca (Irena)
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.30-09.30 MSZA ŚWIĘTA
09.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00-11.00 MSZA ŚWIĘTA
11.30-12.30 MSZA ŚWIĘTA
12.30-13.30 MSZA ŚWIĘTA
14.00-15.00 MSZA ŚWIĘTA
15.00-16.00 Godzina Miłosierdzia

SS Miłosierdzia Bożego

16.00-17.00

radosna

SS Serafitki
17.00-18.00

światła

SS Zmartwychstanki
18.00-19.00 MSZA ŚWIĘTA

Schola „OTO JESTEM”

19.00-20.00

bolesna

Wsp. Ruchu Rodzin Nazaretańskich
20.00-21.00

chwalebna

Wsp. Młodzieżowa Miłosierdzia Bożego Salwador
21.00-22.00 APEL JASNOGÓRSKI
22.00-23.00

radosna

Wsp. Wspólnota Pokutna, Poznań
23.00-24.00

światła

Wsp. Pokutna, Poznań

DZIEŃ 8 PONIEDZIAŁEK 09.02.2015

24.00-01.00 MSZA ŚWIĘTA     
01.00-02.00

bolesna

Wsp. Pokutna
02.00-03.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Par. Błogosławionej Piątki (Irena)
03.00-04.00 Godzina Miłosierdzia

Wspólnota Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego

04.00-05.00

radosna

Wsp. Rycerstwa Niepokalanej Poznań
05.00-06.00

światła

Wsp. Radia Maryja Fredry
06.00-07.00

bolesna

Wsp. Żywego Różańca (Lidia)
07.00-08.00 MSZA ŚWIĘTA
08.00-09.00

chwalebna

Wsp. Żywego Różańca Par. Św. Andrzeja Apostoła
09.00-10.00 MSZA ŚWIĘTA
10.00 – 11.00

radosna

Wsp. Żywego Różańca Par. Wniebowstąpienia Pańskiego
11.00-12.00

światła

Wsp. Straż Honorowa NSPJ i NSNMP 12.00-13.00

MSZA ŚWIĘTA ZAKOŃCZENIE

Ks. bp Damian Bryl

Ks. dr Jan Glapiak

O. dr Kazimierz Boryna

O. Manswet Wardyn

O. Gwardian Leszek Klekociuk

Śpiew: Soliści Opery Poznańskiej:

Krystyna Zakrzewska-Gumna

Anita Furgol – Kownacka

plakat2015_2